درباره لایف رژیم (رژیم آنلاین)

دلایل متولد شدن لایف رژیم
یکی از بزرگترین نعمت های پروردگار برای انسان،سلامتی و تندرستی است.سلامت دارای بستر و گستره وسیعی است و شناخت این بستر نیاز به علم و آگاهی و پژوهش دارد.از طرفی تفکر غلط و تغذیه نامناسب که امروزه گریبان گیر بسیاری از انسان های روی زمین شده منشأ اصلی بیماریهای انسان است .
اندیشه و افکار انسان در گرو غذایی است که می خورد.انسان هرچه بخورد همان خواهد شد بنابراین اهمیت بالای این موضوع ما را بر آن داشت تا با بالا بردن سواد تغذیه ای و ارائه خدمات رژیم درمانی و بهداشت فردی گامی بزرگ در راستای بهبود سلامت فردی افراد جامعه برداشته باشیم .
هم اکنون صاحب امتیاز دامنه وب سایت جناب آقای میثم گمار می باشد و فعالیت اصلی وب سایت در حوزه خدمات رژیم درمانی و ارائه محصولات مرتبط می باشد.
مشتری مداری
لایف رژیم،ارزش گذاری به مشتریان در جهت رضایتمندی مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و تمام تلاش خود را برای دستیابی به این مهم خواهد کرد.پشتیبانی سریع و قدرتمند لایف رژیم نشانه اهمیت ما به این امر می باشد.بنابراین مخاطبین برای دریافت محصولات و خدمات رژیم درمانی دیگر هیچ نگرانی نخواهند داشت.
اهداف لایف رژیم
تولید محتوایی قوی و در خور مخاطب و انتشار آن به صورت رایگان و با هدف تغیر و بهبود روش زندگی
رسیدن به سلامت جسمی و ذهنی و تلاش برای پیشگیری از بیماریها به جای ذهنیت درمان محور
اهداف لایف رژیم
تولید محتوایی قوی و در خور مخاطب و انتشار آن به صورت رایگان و با هدف تغیر و بهبود روش زندگی
رسیدن به سلامت جسمی و ذهنی و تلاش برای پیشگیری از بیماریها به جای ذهنیت درمان محور

رژیم های غذایی لایف رژیم

رژیم کاهش وزن

رژیم بارداری

رژیم تعیین جنسیت

رژیم افزایش قد و رشد

رژیم غذایی مشکلات جنسی

رژیم غذایی فشار خون

رژیم مخصوص ورزشکاران

رژیم افزایش وزن

رژیم غذایی سلامت

رژیم شیردهی

رژیم با توجه به مزاج شما

رژیم غذایی گروه خونی

رژیم غذایی دیابت

رژیم غذایی برای بیماریهای مختلف

روش ارائه رژیم
روش ارائه رژیم
تمامی رژیم های وب سایت لایف رژیم توسط سرکار خانم چیترا ایرانپور مشاور و رژیم درمان،با 18 سال سابقه مطب ،بیمارستانی و کلینیکال ،به صورت دستی و با مهر و امضای ایشون نوشته شده و برای مخاطبین از طریق راههای ارتباطی ارسال خواهد شد.
توجه
هیچ یک از رژیم ها به صورت کامپیوتری و با استفاده از ربات ها ارائه نمی شود و کاملا دستی و با روش درمان به صورت کلینیک آنلاین و با بررسی کامل و دقیق بیمار ارائه می شود و کمتر از 24 ساعت برای کاربران ارسال خواهد شد.